Bestuur


Vacature
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Bert VervoortBert Vervoort
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Commissaris Communicatie
communicatie@kdrzv.nl

Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris ad interim
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Arie van den Berg
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl


Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

Geert van de WeideGeert van der Weide
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    20°
    licht bewolkt
    Luchtvochtigheid: 64%
    Windkracht: 4m/s ZO
    Max 23 • Min 21
    16°
    Vr
    11°
    Za
    12°
    Zo
    10°
    Ma
    12°
    Di
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Vandaag in het AD

    Vandaag in het AD De Dordtenaar | regio Drechtsteden  

    Onze roeiers in de krant

      Zojuist een ontzettend leuk bericht gekregen van…

  • Gastentocht

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer