Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Bert VervoortBert Vervoort
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Arie van den Berg
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl


Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    0°
    light rain and snow
    Luchtvochtigheid: 100%
    Windkracht: 9m/s NO
    2°
    Di
    4°
    Wo
    5°
    Do
    5°
    Vr
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    rondje dordt roeien sluis kdrzv
    Rondom Dordt

    Op 16 september 2018 organiseren we weer onze…

    Vandaag in het AD

    Vandaag in het AD De Dordtenaar | regio Drechtsteden  

  • Gastentocht

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer