Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Bert VervoortBert Vervoort
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Communicatiecommissaris
communicatie@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    14°
    zwaar bewolkt
    Luchtvochtigheid: 76%
    Windkracht: 5m/s W
    Max 16 • Min 15
    14°
    Di
    13°
    Wo
    12°
    Do
    13°
    Vr
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Zeilen Dordrecht kdrzv
    Start zeilseizoen

    Op 6 mei start het zeilseizoen bij de KDR&ZV…

    rondje dordt roeien sluis kdrzv
    Rondom Dordt 16 september 2018

    Voor toer- en marathonroeiers in den lande: in…

  • Gastentocht

    rondje dordt roeien sluis kdrzv
    Rondom Dordt 16 september 2018

    Voor toer- en marathonroeiers in den lande: in…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer