Bestuur


Vacature
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Bert VervoortBert Vervoort
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Commissaris Communicatie
communicatie@kdrzv.nl

Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Arie van den Berg
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl


Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

Geert van de WeideGeert van der Weide
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    14°
    zwaar bewolkt
    Luchtvochtigheid: 67%
    Windkracht: 5m/s WZW
    Max 14 • Min 13
    17°
    Za
    17°
    Zo
    16°
    Ma
    23°
    Di
    26°
    Wo
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Een klinkende overwinning!

    Na jaren van betrekkelijke droogte – in 1983…

    Open dag 8 april 2017

    Wil je wedstrijdroeien, het roeien weer eens oppakken,…

  • Gastentocht

    rondom dordt
    Biesbosch Gastentocht zondag 2 juli 2017

    Biesbosch Gastentocht zondag 2 juli 2017 Tocht van…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer