Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Bert VervoortBert Vervoort
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Mariƫtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Communicatiecommissaris
communicatie@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    5°
    nevel
    Luchtvochtigheid: 65%
    Windkracht: 4m/s NO
    Max 5 • Min 3
    2°
    Do
    1°
    Vr
    3°
    Za
    -1°
    Zo
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    rondje dordt roeien sluis kdrzv
    Rondom Dordt 16 september 2018

    Na een jaar afwezigheid zijn we weer terug.…

    Nieuwe telefoonnummers RWS

    Rijkswaterstaat (RWS) wijst erop dat de Rijksverkeersposten, -bruggen…

  • Gastentocht

    rondje dordt roeien sluis kdrzv
    Rondom Dordt 16 september 2018

    Na een jaar afwezigheid zijn we weer terug.…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer