Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    4°
    licht bewolkt
    Luchtvochtigheid: 93%
    Windkracht: 2m/s N
    Max 3 • Min 3
    10°
    Ma
    11°
    Di
    12°
    Wo
    13°
    Do
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    rijkswaterstaat_kdrzv_wantijbrug
    Stremming scheepvaart Wantijbrug Dordrecht

    Tussen 1 mei en 2 september 2019 geen…

    Combi Rotterdam op z’n Dordts

    Sfeerimpressie van deze gezellige en zonovergoten jeugdzeilwedstrijd, gehouden…

  • Gastentocht

    Sliedrechtse Biesbosch gastentocht

    Op zondag 7 juli 2019 vertrekken we vanaf…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer

    Slide background