Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    -3°
    onbewolkt
    Luchtvochtigheid: 86%
    Windkracht: 2m/s NO
    Max -6 • Min -6
    2°
    Ma
    3°
    Di
    1°
    Wo
    2°
    Do
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Datum Rondom Dordt 2019 bekend

    Rondom Dordt wordt in 2019 gevaren op zaterdag…

    Sliedrechtse Biesbosch gastentocht

    Op zondag 7 juli 2019 vertrekken we vanaf…

  • Gastentocht

    Sliedrechtse Biesbosch gastentocht

    Op zondag 7 juli 2019 vertrekken we vanaf…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer