Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

  • Dordrecht
    33°
    onbewolkt
    Luchtvochtigheid: 43%
    Windkracht: 4m/s O
    Max 30 • Min 28
    33°
    Wo
    34°
    Do
    35°
    Vr
    30°
    Za
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    gastentocht-kdrzv-2019
    Zondag 7 juli 2019 Sliedrechtse Biesbosch gastendag

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

    Rondom Dordt - Het was weer fantastisch!

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • Gastentocht

    gastentocht-kdrzv-2019
    Zondag 7 juli 2019 Sliedrechtse Biesbosch gastendag

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer

    Slide background