Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Annemieke_Noort_kdrzv_zeilcommissarisAnnemieke Noort 
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

  • Nieuws

    Lekker roeien in het buitenland

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

    film-open-dag-rtv
    De open dag bij RTV Dordrecht

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • Gastentocht

    gastentocht-kdrzv-2019
    De Sliedrechtse Biesbosch gastendag was een succes en we hebben weer genoten.

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer

    Slide background
    Slide background