Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

anne-marie-van-catz vice-voorzitter kdrzvAnne-Marie van Catz
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Vacature
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Communicatiecommissaris
communicatie@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    9°
    onbewolkt
    Luchtvochtigheid: 81%
    Windkracht: 4m/s ZZO
    Max 8 • Min 5
    12°
    Do
    6°
    Vr
    7°
    Za
    7°
    Zo
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Leren roeien bij de Dordtsche

    Ook leren roeien. Kom dan langs op onze…

    Leuke beursvloer-deals

    Afgelopen november werd voor het eerst een beursvloer…

  • Gastentocht

    Vrije inloop-roeimomenten

    Wil jij meer kilometers maken? In het boottype…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer