Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

  • Dordrecht
    16°
    matige regen
    Luchtvochtigheid: 100%
    Windkracht: 3m/s Z
    Max 14 • Min 14
    17°
    Di
    15°
    Wo
    18°
    Do
    17°
    Vr
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    film-open-dag-rtv
    De open dag bij RTV Dordrecht

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

    open-dag-kdrzv-2019-1
    Een zeer geslaagde open dag ondanks het weer.

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • Gastentocht

    gastentocht-kdrzv-2019
    De Sliedrechtse Biesbosch gastendag was een succes en we hebben weer genoten.

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer

    Slide background