Bestuur


Gejan Meijers
Voorzitter
voorzitter@kdrzv.nl

Vacature
Vice-Voorzitter
vicevoorzitter@kdrzv.nl

Charlotte Moerman Secretaris KDR&ZVCharlotte Moerman
Secretaris
secretaris@kdrzv.nl

Theo Reijs
Penningmeester
penningmeester@kdrzv.nl


Mariëtte Jorissen-de Raadt
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl

Raoul Laboyrie kdrzv roeicommissarisRaoul Laboyrie
Roeicommissaris
roeicommissaris@kdrzv.nl


Martin van Dijk
Havencommissaris
havencommissaris@kdrzv.nl

Richard HabingRichard Habing
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl


Vacature
Zeilcommissaris
zeilcommissaris@kdrzv.nl

 

  • Dordrecht
    11°
    mist
    Luchtvochtigheid: 93%
    Windkracht: 5m/s NNW
    Max 13 • Min 11
    15°
    Di
    18°
    Wo
    19°
    Do
    16°
    Vr
    Weer in OpenWeatherMap
  • Nieuws

    Rondom Dordt komt er weer aan!

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

    Leren zeilen op het Spaarbekken in Dordrecht. Kom ervaren hoe leuk het is!

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • Gastentocht

    Sliedrechtse Biesbosch gastentocht (Inschrijvingen vol)

    Gejan Meijers Voorzitter voorzitter@kdrzv.nl Vacature Vice-Voorzitter vicevoorzitter@kdrzv.nl Charlotte…

  • De vrienden

    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background
    Slide background

    Bahlmann Rotibonica Beheer

    Slide background