Geplaatst op 17-02-2026
- Categorie: Algemeen
Vrijdag 2 mei | 12:00 – 16:00 uur
Voel de wind, stap aan boord en ontdek hoe leuk zeilen is! Op vrijdag 2 mei ben je van harte welkom bij onze zeilafdeling voor een gezellige en actieve open dag. Tussen 12:00 en 16:00 uur staan onze instructeurs klaar om je mee het water op te nemen.
Vorig jaar was het een fantastische middag. De boten voeren af en aan met enthousiaste bezoekers. Veel mensen waren verrast hoe groot en mooi het spaarbekken De Grote Rug is – een heerlijke plek met volop ruimte om vrij te zeilen. Met een zacht briesje is het perfect om te ontdekken hoe je met kleine stuur- en zeilbewegingen toch snelheid maakt. Dat smaakt naar meer!
Ook dit jaar varen we met onze ruime en stabiele RS-Questen en de RS-Venture. Ideale boten om samen met een instructeur veilig en ontspannen kennis te maken met zeilen. Ervaring is niet nodig – enthousiasme wel!
Twijfel je al een tijdje of zeilen iets voor jou is? Dit is je kans. Stap aan boord, stel je vragen en schrijf je eventueel meteen in voor een kennismakingsles of voor het nieuwe seizoen.
Neem gerust een vriend, buur of familielid mee en kom de sfeer proeven. Wij zorgen voor de boten, de begeleiding en hopelijk een mooi briesje. Tot 2 mei!